SportsBay Live Stream Matches Today Online

SportsBay Live Stream Matches Today Online

Tv Show


01:00 Shark Tank – Season 14, Episode 2 ABC USA (CH-51)


01:00 Enamorándonos – Season 3, Episode 150 Unimas (CH-133)


01:00 La herencia – Season 1, Episode 64 Univision (CH-132)


01:00 RuPaul’s Drag Race – Secret Celebrity Edition #208 VH1 USA (CH-344)

Soccer


19:45 England League Two : Mansfield Town vs Hartlepool United iFollow (CH-15)


19:45 Ireland Premier Division : Bohemians Dublin vs. University College Dublin loitv.ie/home (CH-158)


19:45 Ireland Premier Division : Dundalk FC vs. Drogheda United FC loitv.ie/home (CH-159)


19:45 Ireland Premier Division : Saint Patrick´s vs. Derry City FC loitv.ie/home (CH-160)


19:45 Ireland First Division : Athlone Town AFC vs. Longford Town FC loitv.ie/home (CH-161)


19:45 Ireland First Division : Treaty United vs. Galway United FC loitv.ie/home (CH-162)


19:45 Ireland First Division : Waterford FC vs. Cobh Ramblers loitv.ie/home (CH-163)


19:45 Ireland First Division : Wexford FC vs. Bray Wanderers AFC loitv.ie/home (CH-164)


20:00 Ireland Premier Division : Finn Harps FC vs. Shelbourne FC loitv.ie/home (CH-165)


11:00 Ukraine Premier League : Veres Rivne vs. FC Rukh Lviv Setanta Sports Ukraine (CH-77)


12:45 Bulgaria Parva Liga : Septemvri Sofia vs Spartak Varna Diema Sport Bulgaria (CH-465)


14:00 Bosnia and Herzegovina Premijer Liga : FK Velez Mostar vs. NK Posusje Arena Sport 1 BiH (CH-16)


14:00 Israel National League : FC Kafr Qasim vs. Bnei Yehuda Tel Aviv FC Sport 5 Stars Israel (CH-147)


14:00 Israel National League : Hapoel Afula FC vs. Maccabi Petah Tikva FC Sport 5 Gold Israel (CH-148)


14:30 Russia Women’s Football Championship : Rubin Kazan vs Chertanovo Match Premier Russia (CH-3)


15:00 Bulgaria Parva Liga : Cherno More vs Botev Vratsa Diema Sport Bulgaria (CH-465) | Sport Klub 4 Serbia (CH-104)


15:45 Belarus Vysshaya League : FC Dnepr Mogilev vs. Slutsksak. Slutsk Belarus TV 5 (CH-77)


16:00 Morocco Botola Pro 1 : AS Far Rabat vs. Difaa Hassani d´el-Jadida Arryadia HD Morocco (CH-158)


16:00 Serbia Superliga : FK Novi Pazar vs. FK Mladost Lucani Arena Sport 1 Premium Serbia (CH-134)


16:00 Jordan League : Al Ramtha vs Moghayer Al Sarhan Jordan Sport (CH-1)


16:00 Azerbaijan Premier Liqa : Səbail vs Qabala CBC Sport Azerbaijan (CH-2)


16:30 Czech Republic FNL : 1. FK Pribram vs. SK Sigma Olomouc B CT Sport Czech HD (CH-17)


16:30 Slovakia Superliga : MFK Ruzomberok vs. MFK Skalica Nova Sport 1 Czech HD (CH-18)


17:00 Croatia 1. HNL : NK Varazdin vs. NK Istra 1961 Max Sport 1 Croatia HD (CH-19)


17:00 Poland Ekstraklasa : Radomiak Radom vs Cracovia Kraków Canal+ Sport Poland (CH-48)


17:00 Russia Women’s Football Championship : Lokomotiv Moskva vs Zenit Match Premier Russia (CH-3)


17:30 Denmark 1st Division : Hvidovre IF vs. Vejle BK Viaplay.dk (CH-86)


17:30 Bulgaria Parva Liga : Botev Plovdiv vs Slavia Sofia Diema Sport Bulgaria (CH-465)


17:30 Germany Bundesliga 2 : Simulcast Sky Sport Bundesliga 1 (CH-4)


17:30 Germany Bundesliga 2 : Paderborn vs Darmstadt 98 Sky Sport Bundesliga 3 (CH-5) | Match! Football 3 Russia (CH-138) | Eleven Sports 2 Portugal (CH-456)


17:30 Germany Bundesliga 2 : Hannover 96 vs Hamburger SV Sky Sport Bundesliga 2 (CH-6) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-455) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | Sky Sport Select 7 NZ (CH-594) | Sport 1 Israel (CH-140)


18:00 Germany 3. Liga : Erzgebirge Aue vs Meppen Magenta Sport (CH-7)


18:00 Denmark Super Liga : AaB vs OB TV3 Sport Denmark (CH-8)


18:16 Germany Amateur Bundesliga Women : VfL Wolfsburg (W) vs. B. Leverkusen (W) Magentasport.de (CH-105)


18:20 Kuwait Premier League : Al-Arabi (KW) vs. Al Jahra KTV Sport (CH-20)


18:30 Jordan League : Aqaba vs Al Sareeh Jordan Sport (CH-1)


19:00 Hungary NB1 : Mezőkövesd-Zsóry vs Paksi SE M4 Sports Hungary (CH-9)


19:00 Portugal Primeira Liga : Sporting CP vs Gil Vicente Sport TV2 Portugal (CH-74) | RMC Sport 1 France (CH-119) | Arena Sport 3 Premium Serbia (CH-139) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) | Ziggo Sport Voetbal (CH-398) | ESPN4 BR (CH-85)


19:00 Netherlands Eerste Divisie : Den Bosch vs Heracles ESPN 3 NL (CH-10)


19:00 Netherlands Eerste Divisie : PEC Zwolle vs Ajax II ESPN 2 NL (CH-386)


19:00 Romania Liga I : CSU Craiova vs Voluntari Digi Sport 1 Romania (CH-400)


19:00 Bosnia and Herzegovina Premijer Liga : HSK Zrinjski Mostar vs. FK Sloboda Tuzla Arena Sport 1 BiH (CH-16)


19:15 Peru Primera Division : Alianza Atletico vs. Universitario de Deportes Gol Peru (CH-21)


19:15 Switzerland Challenge League : FC Thun vs. Xamax Neuchatel blue sport 1 (CH-22)


19:30 Austria 2. Liga : SKN St Polten vs. SKU Glas Amstetten ORF Sport Plus (CH-23)


19:30 Poland Ekstraklasa : Wisła Płock vs Piast Gliwice Canal+ Sport Poland (CH-48)


19:30 Poland I Liga : Chojniczanka Chojnice vs Wisła Kraków Polsat Sport Poland (CH-47)


19:30 Bundesliga : Bayern München vs Bayer Leverkusen beIN Sports English 1 (CH-61) | Astro SuperSport 2 (CH-124) | DAZN1 DE (CH-426) | Sky Sports Mix UK (CH-449) | Match! Football 3 Russia (CH-138) | Match TV Russia (CH-127) | beIN Sports HD 3 (CH-93) | beIN SPORTS 1 PREMIUM (CH-98) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-455) | beIN Sports 1 France (CH-116) | Movistar Liga de Campeones (CH-435) | Sky Sport Football Italy (CH-460) | Sky Sport Select 7 NZ (CH-594) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | Sport 1 Israel (CH-140) | Digi Sport 2 Romania (CH-401)


19:30 Italy Serie B : Cosenza vs Como Fox Soccer Plus (CH-11) | Sky Sport Uno Italy (CH-461) | Sport Klub HD Serbia (CH-453)


19:45 Belgium First Division A : Standard Liège vs Sérésien Eleven Pro League 1 Belgium (CH-2) | Eleven Sports 5 Portugal (CH-459) | Sport 3 Israel (CH-142)


20:00 France Ligue 1 : Angers SCO vs Olympique Marseille BT Sport 2 UK (CH-32) | beIN SPORTS USA (CH-425) | Amazon Prime (CH-166) | DAZN2 DE (CH-427) | beIN SPORTS en Español (CH-372) | beIN Sports HD 2 (CH-92) | Eleven Sports 2 Portugal (CH-456) | Arena Sport 1 Premium Serbia (CH-134) | Canal+ Sport 5 Poland (CH-75) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | ESPN2 BR (CH-82) | Digi Sport 4 Romania (CH-403) | Sport 5 Israel (CH-144)


20:00 Spain La Liga : Athletic Club vs Almería beIN Sports English 3 (CH-46) | Movistar Laliga (CH-84) | SuperSport Laliga (CH-415) | Eleven Sports 3 Portugal (CH-457) | Eleven Sports 3 Poland (CH-428) | Arena Sport 2 Premium Serbia (CH-135) | beIN Sports HD 1 (CH-91) | ESPN3 BR (CH-83) | Digi Sport 3 Romania (CH-402)


20:00 England Championship : Hull City vs Luton Town beIN Sports English 2 (CH-90) | Sky Sports Football (CH-35) | SuperSport Football (CH-56) | DAZN 1 Spain (CH-445) | beIN Sports MENA Premium 2 (CH-99) | Sky Sports Main Event (CH-38) | Sport 2 Israel (CH-141)


20:00 France D1 Féminine : Montpellier vs Bordeaux Canal+ Foot (CH-463)


20:00 Spain Segunda Division : Tenerife vs Sporting Gijón LaLiga SmartBank (CH-539) | #Vamos Spain (CH-521) | Eleven Sports 4 Portugal (CH-458)


20:30 Morocco Botola Pro : Chabab Mohammédia vs Raja Casablanca Arryadia HD Morocco (CH-19)


21:15 Portugal Primeira Liga : Porto vs Sporting Braga BT Sport 3 UK (CH-33) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | RMC Sport 1 France (CH-119) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) | Ziggo Sport Voetbal (CH-398) | Arena Sport 3 Premium Serbia (CH-139) | ESPN4 BR (CH-85) | Sport 1 Israel (CH-140)


21:30 Peru Primera Division : UTC de Cajamarca vs. CD Universidad Cesar Vallejo Gol Peru (CH-21)


22:00 Uruguay Primera Division : Cerro Largo FC vs. Danubio FC VTV+ (CH-391)


22:00 Venezuela Primera División : Caracas vs Deportivo La Guaira TVes (CH-20)


23:00 Argentina Primera División : Tigre vs Aldosivi TNT Sports Argentina (CH-388)


23:00 Argentina Primera División : Estudiantes vs Colón ESPN Premium Argentina (CH-387)


23:00 Brazil Serie B : CSA vs Guarani SporTV Brazil (CH-78)


23:00 Brazil Serie B : Sampaio Corrêa vs Grêmio Premiere Brazil (CH-88)


23:00 Brazil Serie B : Operário PR vs Vila Nova Premiere 3 Brazil (CH-1)


23:05 Mexico Liga MX Femenil : Querétaro vs Cruz Azul Fox Sports Argentina (CH-22)


00:00 Chile Primera Division : Unión La Calera vs Coquimbo Unido TNT Sports HD Chile (CH-2)


00:00 Colombia Primera B : Tigres vs Bogotá Win Sports+ (CH-392)


00:30 MLS : Toronto FC vs Inter Miami FreeSports TV UK (CH-597) | TSN1 (CH-111) | TSN4 (CH-114) | ESPN 1 NL (CH-379) | Max Sport 4 Bulgaria (CH-475)


00:30 Uruguay Primera Division : Plaza Colonia vs. Liverpool Montevideo VTV+ (CH-391)


01:00 Peru Primera Division : Carlos Mannucci vs. Ayacucho FC Gol Peru (CH-21)


01:00 Liga MX : Puebla vs América TUDN USA (CH-66)


01:00 Liga MX Femenil : Tijuana vs Toluca ESPN Deportes (CH-375)


01:30 Argentina Primera División : Unión Santa Fe vs Newell’s Old Boys TNT Sports Argentina (CH-388)


01:30 Argentina Primera División : Racing Club vs Rosario Central ESPN Premium Argentina (CH-387)


01:30 Brazil Serie B : Chapecoense vs Bahia SporTV Brazil (CH-78)


02:00 Colombia Primera A : Medellín vs Alianza Petrolera Win Sports+ (CH-392)


03:00 Liga MX : Juárez vs Pumas UNAM Fox Soccer Plus (CH-11)


03:00 Canadian Premier League : Pacific vs Edmonton BT Sport 5 UK (CH-59)

Cricket


15:00 LLC 2022 – Gujarat Giants vs Bhilwara Kings – 11th Match Willow XTRA (CH-598)


15:30 6th T20I : Pakistan vs England Sky Sports Cricket (CH-65) | SuperSport Cricket (CH-368) | Fox Cricket (CH-369) | Willow Cricket (CH-346) | Sky Sports Main Event (CH-38)


00:00 Men’s Hero CPL T20 Final : Royals vs Tallawahs BT Sport 3 UK (CH-33) | SuperSport Cricket (CH-368) | Willow Cricket (CH-346) | Sky Sport Select 3 NZ (CH-590)

Tennis


04:00 ATP Seoul Polsat Sport Extra Poland (CH-50) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)


04:00 Korea Open, Tel Aviv Open or Sophia Open Men’s or Women’s Tennis Channel (CH-40) | Polsat Sport News Poland (CH-129)


09:00 WTA250 ’22: Tallinn Open QF1 SuperSport Tennis (CH-423) | SuperSport Grandstand (CH-412)


11:00 WTA250 ’22: Tallinn Open QF2 SuperSport Tennis (CH-423) | SuperSport Grandstand (CH-412)


12:00 ATP Sofia Polsat Sport Extra Poland (CH-50) | beIN Sports HD 5 (CH-95) | Sky Sport Uno Italy (CH-461)


12:15 ATP 250 Tel Aviv: 1/4 Final Sport Klub 1 Serbia (CH-101)


14:00 WTA250 ’22: Parma Open SF1 SuperSport Tennis (CH-423) | DAZN 1 Spain (CH-445)


16:00 WTA250 ’22: Tallinn Open QF3 SuperSport Action (CH-420)


16:00 WTA250 ’22: Parma Open SF2 SuperSport Tennis (CH-423)


18:00 WTA250 ’22: Tallinn Open QF4 SuperSport Tennis (CH-423)


11:00 UK Pro League Tennis BT Sport 5 UK (CH-59)


13:00 UK Pro League Tennis BT Sport 5 UK (CH-59)


15:00 UK Pro League Tennis BT Sport 5 UK (CH-59)


17:00 UK Pro League Tennis BT Sport 5 UK (CH-59)

Motorsport


02:55 MotoGP : Thailand GP Free Practice 1 BT Sport 2 UK (CH-32) | Ziggo Select NL (CH-393) | Sky Sport Uno Italy (CH-461) | Sport TV4 Portugal (CH-68) | Canal+ MotoGP (CH-76) | beIN Sports HD 6 (CH-96) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103) | Sport 5 Live Israel (CH-146)


02:55 Moto 3 : Thai Grand Prix | 55 min Sport TV4 Portugal (CH-68) | Canal+ MotoGP (CH-76) | Sky Sport Uno Italy (CH-461) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103) | Sport 5 Live Israel (CH-146)


03:50 Moto 2 : Thai Grand Prix | 55 min Sport TV4 Portugal (CH-68) | Canal+ MotoGP (CH-76) | Sky Sport Uno Italy (CH-461) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103) | Sport 5 Live Israel (CH-146)


04:00 World Rally Championship – New Zealand – Day 2 (4) BT Sport 6 UK (CH-55)


06:00 Moto 2 : Thai Grand Prix | 60 min Sport TV4 Portugal (CH-68) | Canal+ MotoGP (CH-76) | Sky Sport Uno Italy (CH-461) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103) | Sport 5 Live Israel (CH-146)


07:10 MotoGP : Thailand GP Free Practice 2 BT Sport 2 UK (CH-32) | Ziggo Select NL (CH-393) | Sport TV4 Portugal (CH-68) | Sky Sport Uno Italy (CH-461) | DAZN 1 Spain (CH-445) | DAZN2 DE (CH-427) | Canal+ MotoGP (CH-76) | beIN Sports HD 6 (CH-96) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103) | Sport 5 Live Israel (CH-146)


07:10 Moto 3 : Thai Grand Prix | 55 min Sport TV4 Portugal (CH-68) | Canal+ MotoGP (CH-76) | Sky Sport Uno Italy (CH-461) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103) | Sport 5 Live Israel (CH-146)


07:15 World Rally Championship – New Zealand – Day 2 (5) BT Sport 6 UK (CH-55)


11:00 Formula 1 : SIA Singapore Grand Prix – Practice 1 Sky Sports F1 UK (CH-60) | ESPN2 USA (CH-45) | DAZN F1 ES (CH-537) | Sky Sport F1 DE (CH-69) | Astro SuperSport 5 (CH-43) | Sky Sport Uno Italy (CH-461) | Sky Sport Top Event DE (CH-556) | SuperSport Motorsport (CH-424) | Canal+ Sport France (CH-122) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | Sport TV4 Portugal (CH-68) | ESPN Deportes (CH-375) | Digi Sport 3 Romania (CH-402) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)


14:00 Formula 1 : SIA Singapore Grand Prix – Practice 2 Sky Sports F1 UK (CH-60) | ESPNU USA (CH-316) | TSN2 (CH-112) | DAZN F1 ES (CH-537) | Sky Sport F1 DE (CH-69) | Astro SuperSport 5 (CH-43) | Sky Sport Uno Italy (CH-461) | SuperSport Motorsport (CH-424) | Canal+ Sport France (CH-122) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | Sport TV4 Portugal (CH-68) | ESPN Deportes (CH-375) | Digi Sport 3 Romania (CH-402) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)


18:00 Speedway GP : GP Poland | U21 race Eurosport 1 Poland (CH-57)


18:00 World Rally Championship – New Zealand – Day 3 (1) BT Sport 6 UK (CH-55)


20:00 World Rally Championship – New Zealand – Day 3 (2) BT Sport 6 UK (CH-55)


22:30 Nascar XFinity : Sparks 300 Auto racing Xfinity Series Qualifying USA Network (CH-343)


02:00 World Rally Championship – New Zealand – Day 3 (3) BT Sport 6 UK (CH-55) | Arena Sport 3 Premium Serbia (CH-139)


02:00 World Rally Championship – New Zealand – SS11 Kaipara Hills 2 BT Sport 2 UK (CH-32)


02:55 MotoGP : Thailand GP Free Practice 3 BT Sport 2 UK (CH-32) | DAZN 1 Spain (CH-445) | Canal+ MotoGP (CH-76) | Sky Sport Uno Italy (CH-461) | Ziggo Select NL (CH-393) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103) | Sport 5 Live Israel (CH-146)


02:55 Moto 3 : Thai Grand Prix | 55 min Sport TV4 Portugal (CH-68) | Canal+ MotoGP (CH-76) | Sky Sport Uno Italy (CH-461) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103) | Sport 5 Live Israel (CH-146)


03:50 Moto 2 : GP Thailandia | 55 min Sport TV4 Portugal (CH-68) | Canal+ MotoGP (CH-76) | Sky Sport Uno Italy (CH-461) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103) | Sport 5 Live Israel (CH-146)


04:15 World Rally Championship – New Zealand – Day 3 (4) BT Sport 6 UK (CH-55)

Boxing


06:00 Boxing : Russian Championship МАТЧ! БОЕЦ Russia (CH-395)


10:00 Boxing : Russian Championship МАТЧ! БОЕЦ Russia (CH-395)


18:00 Boxing superweight : Łukasz Stanioch vs Khoren Gevor Polsat Sport Fight Poland (CH-12)


19:00 Suzuki Boxing Night TVP Sport Poland (CH-128)

MMA


01:00 ONE on Prime Video 2 : ONE Fight Night 2: Xiong vs Lee III Astro SuperSport 2 (CH-124) | МАТЧ! БОЕЦ Russia (CH-395)


02:00 LFA 143: Lopes vs. Paiva Sportv3 Brasil (CH-80)

WWE


01:00 WWE Friday Night SmackDown BT Sport 1 UK (CH-31) | FOX USA (CH-54) | Sport 5 Live Israel (CH-146)

Golf


12:00 European Tour: Alfred Dunhill Links Championship – Day 2 Sky Sports Golf (CH-70) | GOLF Channel USA (CH-318) | SuperSport Golf (CH-422) | Movistar Golf (CH-528) | Sport TV3 Portugal (CH-454) | Canal+ Sport France (CH-122) | Sky Sport Top Event DE (CH-556)


17:30 LPGA: Volunteers Of America Classic Sky Sports Golf (CH-70) | GOLF Channel USA (CH-318) | SuperSport Golf (CH-422) | Sport TV3 Portugal (CH-454) | Sky Sport Select 6 NZ (CH-593)


20:30 Sanderson Farms Championship Sky Sports Golf (CH-70) | GOLF Channel USA (CH-318) | SuperSport Golf (CH-422) | Movistar Golf (CH-528) | Sky Sport Top Event DE (CH-556) | Sky Sport Select 6 NZ (CH-593)

Snooker


13:00 British Open Quarter finals ITV 4 UK (CH-353) | Eurosport 2 Spain (CH-525) | Eurosport 2 Poland (CH-58)


19:00 British Open Quarter finals ITV 4 UK (CH-353) | Eurosport 2 Spain (CH-525) | Eurosport 1 Poland (CH-57)

American Football


00:00 NCAA FBS : Tulane vs Houston BT Sport 4 UK (CH-34) | ESPN USA (CH-44) | TSN2 (CH-112)


03:30 NCAA FBS : Washington Huskies vs UCLA BT Sport 4 UK (CH-34) | TSN2 (CH-112)


01:00 CFL : Winnipeg Blue Bombers vs Saskatchewan Roughriders TSN3 (CH-113) | TSN5 (CH-115)


03:30 CFL : BC Lions vs Ottawa Redblacks BT Sport 1 UK (CH-31) | TSN1 (CH-111) | TSN3 (CH-113) | TSN4 (CH-114) | TSN5 (CH-115)

Aussie rules


11:00 AFL Women : Port Adelaide W vs Adelaide Crows W BT Sport 1 UK (CH-31) | TSN2 (CH-112)

Baseball


19:20 MLB : Cincinnati Reds vs Chicago Cubs BT Sport 4 UK (CH-34) | Sport 5 Live Israel (CH-146)


00:05 MLB : Baltimore Orioles vs New York Yankees MLB Feed (CH-3)


00:05 MLB : Philadelphia Phillies vs Washington Nationals NBCS Philadelphia (CH-4)


00:07 MLB : Boston Red Sox vs Toronto Blue Jays Sportsnet Ontario (CH-5)


00:10 MLB : Kansas City Royals vs Cleveland Guardians Bally Sports Great Lakes (CH-6)


00:10 MLB : Minnesota Twins vs Detroit Tigers Bally Sports Detroit (CH-7)


00:20 MLB : New York Mets vs Atlanta Braves Bally Sports Southeast (CH-8) | Sport 5 Stars Israel (CH-147)


01:10 MLB : Miami Marlins vs Milwaukee Brewers Bally Sports Florida (CH-9)


01:10 MLB : Tampa Bay Rays vs Houston Astros Bally Sports Sun (CH-10)


01:15 MLB : Pittsburgh Pirates vs St. Louis Cardinals Bally Sports Midwest (CH-12)


02:38 MLB : Texas Rangers vs Los Angeles Angels Bally Sports West (CH-13)


02:40 MLB : Chicago White Sox vs San Diego Padres NBCS Chicago (CH-14)


02:40 MLB : Oakland Athletics vs Seattle Mariners Sportsnet One (CH-15)


03:10 MLB : Colorado Rockies vs Los Angeles Dodgers AT&T SportsNet RM Utah (CH-16) | Sport 5 Stars Israel (CH-147)


03:15 MLB : Arizona Diamondbacks vs San Francisco Giants NBCS Bay Area (CH-17)

Basketball


08:00 World Cup Women | Semifinal TVP Sport Poland (CH-128) | Sky Sport Arena Italy (CH-462) | beIN Sports HD 7 (CH-97) | beIN Sports 1 France (CH-116) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)


10:30 World Cup Women | Semifinal Teledeporte Spain (TDP) (CH-529) | TVP Sport Poland (CH-128) | Sky Sport Arena Italy (CH-462) | beIN Sports HD 7 (CH-97) | beIN Sports 1 France (CH-116) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)


11:00 NBA : Washington Wizards vs Golden State Warriors Sky Sports Arena (CH-36) | Sky Sports Mix (CH-449) | Movistar Deportes Spain (CH-436) | CANAL+ SPORT Poland (CH-48) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Sport 5 PLUS Israel (CH-145)


16:30 POLAND Energa Basket Liga : Spojnia Stargard vs Bydgoszcz Polsat Sport Extra Poland (CH-50)


17:00 Liga ABA : KK Zadar vs. KK Studentski centar Podgorica Arena Sport 1 Premium Slovenia (CH-24)


17:00 Turkey TBSL : Turk Telekom vs. Darussafaka beIN Sports Haber Turkey (CH-25) | Arena Sport 3 Premium Serbia (CH-139) | Sport 3 Israel (CH-142)


18:00 ACB : Real Betis CooSur vs Valencia Basket Movistar Deportes 2 Spain (CH-438)


18:00 ACB : Baskonia vs Unicaja Movistar Deportes Spain (CH-436) | Sporsmart Turkey (CH-26) | Sport 4 Israel (CH-143)


19:00 Slovenia 1. A SKL : Helios Domzale vs. KD Hopsi Polzela Sport Klub 5 Serbia (CH-27)


19:30 BBL : London Lions vs Leicester Riders Sky Sports Arena UK (CH-36)


19:30 BBL : Bayreuth vs Frankfurt SPORT1 Germany (CH-13)


20:30 ACB : Club Joventut de Badalona vs RETABet Bilbao Basket Movistar Deportes 2 Spain (CH-438)


20:30 ACB : Gran Canaria vs Barcelona Movistar Deportes Spain (CH-436) | CANAL+ SPORT 2 Poland (CH-73) | Diema Sport 3 Bulgaria (CH-467) | Sport 4 Israel (CH-143)


04:00 World Championship (women): for 3rd place Sport Klub 1 Serbia (CH-101)

Beach Soccer


10:55 COSAFA Beach Soccer ’22 SF2 SuperSport Football (CH-56)

Cycling


14:00 Tour of Croatia | 4th stage Biograd na Moru – Crikvenica (219 km) Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57) | Eurosport 1 Spain (CH-524) | SuperSport Variety 1 (CH-416)

Futsal


21:00 Portugal 1a Divisao : FC Azemeis vs. Ferreira Do Zezere Canal 11 Portugal (CH-18)


00:00 Liga Nacional De Futsal : Corinthians vs Joinville SporTV3 Brasil (CH-80)

Horse Racing


12:30 Live racing from around the UK Race Meeting Sky Sports Racing UK (CH-554)

Handball


16:45 Friendly Games Women : Slovakia (W) vs. Ukraine (W) Sport 2 Czech (CH-28)


17:00 Slovenia 1. liga : RK Slovenj Gradec 2011 vs. RK Gorenje Velenje Sport Klub 4 Serbia (CH-104)


17:40 SEHA League : Chekhovskie Medvedi vs SKA-Minsk Match! TV Russia (CH-127)


18:00 France LNH Starligue : USAM Nimes Gard vs. Chambery Savoie beIN Sports 3 France HD (CH-118)


20:00 Friendly Games Women : France (W) vs. Germany (W) beIN Sports 3 France HD (CH-118) | beIN Sports HD 7 (CH-97)

>Ice Hockey


15:00 Russia KHL : Traktor Chelyab. vs. Salavat Yulaev UFA KHL Prime (CH-29) | Match! TV Russia (CH-127)


17:30 Slovakia Extraliga : HKM Zvolen vs. HC Kosice Sport 1 Czech (CH-30)


17:30 Russia KHL : Spartak Moscow vs. Torpedo N. Novgorod KHL Prime (CH-29)


18:00 Sweden Hockey Allsvenskan : AIK IF vs. IF Bjorkloven Sportkanalen Sweden HD (CH-106)


18:00 Sweden Hockey Allsvenskan : Sodertalje SK vs. Djurgardens IF C More Hockey (CH-107)


18:00 Sweden Hockey Allsvenskan : BIK Karlskoga vs. Vasterviks IK C More Live 2 Sweden (CH-108)


18:00 Sweden Hockey Allsvenskan : Almtuna IS vs. Tingsryds AIF C More Live 3 Sweden (CH-109)


18:00 Sweden Hockey Allsvenskan : HC Vita Hasten vs. MODO Hockey C More Live 4 Sweden (CH-110)


18:30 Germany DEL : Bietigheim Steelers vs. Cologne Haie Magentasport.de (CH-151)


18:30 Germany DEL : Fischtown Pinguins vs. Wild Wings Magentasport.de (CH-152)


18:30 Germany DEL : Frankfurt Lions vs. Red Bull München Magentasport.de (CH-153)


18:30 Germany DEL : Eisbaren Berlin vs. Adler Mannheim Magentasport.de (CH-154)


18:30 Germany DEL : ERC Ingolstadt vs. Straubing Tigers Magentasport.de (CH-155)


18:45 Switzerland National League : Geneva Servette HC vs. HC Fribourg-Gotteron Sport 2 Czech (CH-28)


04:00 Russia MHL : Amurskie Tigry U20 vs. HC Taifun KHL Prime (CH-29)


00:00 NHL : New Jersey Devils vs New York Rangers Premier Sports 1 UK (CH-451) | NHL Network (CH-18) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)


00:00 NHL : Ottawa Senators vs Toronto Maple Leafs Sportsnet One (CH-411)

Rugby Union


07:00 Bunnings NPC : Hawke’s Bay vs Tasman Sky Sports Arena (CH-36) | SuperSport Rugby (CH-421) | Sky Sports Main Event (CH-38)


12:40 TC ’22: Griquas vs Emerging IRE SuperSport Rugby (CH-421) | SuperSport Grandstand (CH-412)


13:10 TC ’22: Cheetahs vs Bulls SuperSport Rugby (CH-421) | SuperSport Grandstand (CH-412)


17:30 United Rugby Championship : Bulls vs Connacht Premier Sports 2 UK (CH-550) | SuperSport Rugby (CH-421) | SuperSport Grandstand (CH-412)


19:30 United Rugby Championship : Ulster vs Leinster Premier Sports 1 UK (CH-451) | SuperSport Action (CH-420) | RTE 2 (CH-365)


19:30 United Rugby Championship : Cardiff Rugby vs Lions Premier Sports 2 UK (CH-550) | SuperSport Rugby (CH-421) | SuperSport Grandstand (CH-412)


19:45 Aviva Premiership Rugby : Newcastle Falcons vs Bristol Bears BT Sport 1 UK (CH-31) | SuperSport Variety 2 (CH-417)


19:45 Super 6 : Boroughmuir vs Stirling County FreeSports Tv UK (CH-597)

Squash


09:00 World Padel Tour: Amsterdam Open BT Sport 3 UK (CH-33) | Ziggo Select NL (CH-393) | Ziggo Docu NL (CH-383)


16:00 World Padel Tour: Amsterdam Open BT Sport 3 UK (CH-33) | Ziggo Select NL (CH-393) | Ziggo Docu NL (CH-383)

Volleyball


08:00 Pro Tour Paris France 2022 Women : Brandie / Bukovec vs. Cheng K / Flint B Sport Klub 7 Serbia (CH-156)


09:00 Pro Tour Paris France 2022 Women : Cottafava S / Nicolai P vs. Tijan A / Younousse C Sport Klub 7 Serbia (CH-156)


10:00 Pro Tour Paris France 2022 Women : Brunner N / Huberli T vs. Gottardi V / Menegatti M Sport Klub 7 Serbia (CH-156)


11:00 Pro Tour Paris France 2022 Women : Bryl M / Losiak B vs. Brouwer A / Meeuwsen R Sport Klub 7 Serbia (CH-156)


14:00 Pro Tour Paris France 2022 Women : Gavira Collado A / Herrera Allepuz P vs. Boermans S / Immers M Sport Klub 7 Serbia (CH-156)


16:00 Pro Tour Paris France 2022 Women : Tijan A / Younousse C vs. Luini L / Penninga R Sport Klub 7 Serbia (CH-156)


17:00 Pro Tour Paris France 2022 Women : Grimalt E / Grimalt M vs. Berntsen M / Mol H N Sport Klub 7 Serbia (CH-156)


18:00 Pro Tour Paris France 2022 Women : Cannon T / Sponcil S vs. Schoon R / Stam K Sport Klub 7 Serbia (CH-156)


19:00 Pro Tour Paris France 2022 Women : Gottardi V / Menegatti M vs. Placette L / Richard A Sport Klub 7 Serbia (CH-156)


20:00 Pro Tour Paris France 2022 Women : Brouwer A / Meeuwsen R vs. Bassereau R / Lyneel J Sport Klub 7 Serbia (CH-156)


11:00 TVF Efeler League : Fenerbahce HDIS vs Cizre Bld. TRT Spor Turkey (CH-11) | Sport Klub HD Serbia (CH-453)


11:00 Beach Volleyball: The World Beach Pro Tour Elite 16 in Paris Polsat Sport News Poland (CH-129)


12:00 World Championship Women : Serbia W vs Kazakhstan W Polsat Sport Poland (CH-47) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)


13:00 World Championship Women : China W vs Czech Republic W Polsat Sport Premium 1 Poland (CH-14)


13:15 World Championship Women : Brazil W vs Japan W Polsat Sport News Poland (CH-129) | Sky Sport Arena Italy (CH-462) | SporTV2 Brasil (CH-79) | Sport Klub HD Serbia (CH-453)


15:15 World Championship Women : Bulgaria W vs Canada W Polsat Sport Poland (CH-47) | SporTV2 Brasil (CH-79) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)


16:30 PlusLiga : Jastrzebski Wegiel vs GKS Katowice Polsat Sport Poland (CH-47)


17:00 World Championship Women : Colombia W vs Argentina W Sport Klub HD Serbia (CH-453)


17:00 Norway Eliteserien : Koll vs. TIF Viking TV2 Sport 2 Norway (CH-157)


18:00 World Championship Women : USA W vs Germany W Polsat Sport Premium 1 Poland (CH-14) | SporTV2 Brasil (CH-79) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)


19:00 World Championship Women : Netherlands W vs Belgium W Polsat Sport Extra Poland (CH-50) | Sky Sport Arena Italy (CH-462) | Ziggo Racing NL (CH-396) | Sport Klub 4 Serbia (CH-104)


19:00 France Ligue A : Montpellier UC vs Saint Nazaire VB beIN Sports 2 France (CH-117)


19:30 Norway Eliteserien Women : Koll vs. BK Tromsoe TV2 Sport 2 Norway (CH-157)


21:00 Beach Volleyball: The World Beach Pro Tour Elite 16 in Paris Polsat Sport News Poland (CH-129)


23:30 Women’s : Michigan State vs. Maryland (College Park) BTN USA (CH-397)
00:30 Campeonato Paulista De Vôlei Masculino : Jogo 2 – Campinas vs Suzano SporTV2 Brasil (CH-79)


01:00 Women’s : Mississippi (Ole Miss) vs. Louisiana State University SEC Network USA(CH-385)


02:00 Women’s : Penn State vs. University of Wisconsin (Madison) BTN USA (CH-397)


03:30 Women’s : Cal Poly vs. UC Santa Barbara ESPNU USA (CH-316)

SportsBay Live Stream Matches Today Online